Po co się przytulać?

Czym jest Cuddle Party ™?

To impreza przytulankowa – wydarzenie na którym dorośli (18+) eksplorują własne umiejętności komunikacji, uczą się stawiania granic ale przede wszystkim doświadczają dotyku w bezpieczny, nie-seksualny sposób. Na spotkaniach odbywających się od 14 lat na świecie w lekki i przyjemny sposób osoby dorosłe odkrywają swoje potrzeby dotyku i uczą się jak je komunikować, ale też jak mówić NIE.
Efektem ubocznym uczestnictwa jest zalanie falą oksytocyny, dobrego samopoczucia i doskonałego humoru.

Po co się przytulać?

Badania pokazują, że konsensualny dotyk jest niezbędny dla dobrego funkcjonowania układu krwionośnego, układu nerwowego, zdrowia emocjonalnego. Dotyk buduje poczucie własnej wartości, umiejętność ufania sobie i innym, i szacunek dla siebie i innych, Wyzwala kreatywność i poczucie bezpieczeństwa. Jako dorośli, często jesteśmy pozbawieni dotyku świadomego i konsensualnego, a tym samym pozbawiamy się korzyści z niego płynących.

My, ludzie, potrzebujemy dotyku, który nie jest seksualny (chociaż ten też jest super, ale to inna impreza).

Cuddle Party ™ to również warsztat na którym w łatwy i przyjemny sposób nauczysz się stawiania granic, mówienia “tak”, czy “nie” (“nie wiem” znaczy “nie” jeśli chodzi o dotyk), komunikowania tego, czego chcesz.

Warsztat prowadzony jest przez Facylitatora certyfikowanego (mój certyfikat nosi nr 120) przez międzynarodową organizację Atlas Spooned (organizacja założycielska).

Więcej info na oficjalnej stronie http://www.cuddleparty.com/

Skontaktuj się ze mną, jeśli chcesz zorganizować Cuddle Party w swoim mieście!

Informacje o wydarzeniach na Facebooku – szukaj: @CuddlePartyPolska